Een onyx marmeren zuil met vergulde monturen en een kom in de stijl van Sèvres met floraal decor en verguld bronzen monturen, 20ste eeuw

32

H 99 cm (the pedestal)

H 29,5 cm - L 40,5 cm (the gilt bronze mounted bowl)

Geschat: € 250 - € 500
9 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 380,00