Een Chinese theedoos in deels verguld lakwerk met landschappen en een tinnen theebus met gegraveerd decor, Republiek, 20ste eeuw

419

H 16,7 - 13 cm

The lacquered tea box with two engraved pewter canisters.

Geschat: € 100 - € 200
9 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 160,00