Kurt Peiser (1887-1962): 'Vieille cour au quartier populaire', ets, ed. E.A. en twee stadsgezichten, olie op paneel en olie op board, 20ste eeuw

299
13 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 950,00