Een gevarieerde collectie decoratieve objecten, w.o. een paar kandelaars, verrekijkers, briefopeners en eenden, diverse herkomst, 19de/20ste eeuw

323
4 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 40,00