Een Italiaanse vergulde luchter met vijf lichtpunten en fruit in Muranoglas, 20ste eeuw

62

H 69 cm - Dia.: 50 cm

Geschat: € 200 - € 400
4 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 180,00