Twee indrukwekkende Indische juwelen ingelegd met gekleurd glas en een paar oorbellen en twee kettingen in koraal, 20ste eeuw

295

Various dimensions.

One of the clasps in 18 carat gold.

Geschat: € 150 - € 250
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 90,00