Een gevarieerde collectie juwelen, w.o. diverse art-nouveaustukken, diverse herkomst, 20ste eeuw

274

Various dimensions.

Geschat: € 200 - € 400
4 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 40,00