Een Afrikaanse gesneden houten en polychroom gedecoreerde figuur in koloniale stijl en een wandelstok met gedraaide afwerking, 20ste eeuw

248

H 110,5 cm (the statue)

H 99,2 cm (the walking stick)

Geschat: € 100 - € 200