Een gevarieerde collectie karaffen, enkele stoppers en vier glazen in deels gekleurd glas, diverse herkomst, 20ste eeuw

264

H 19 - 5,6 cm (the tallest and the smallest item)

Geschat: € 100 - € 200
12 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 140,00