Een Engelse gefineerd wortelnoten console met lade en een tafelspiegel, 19de/20ste eeuw

195

H 145,5 - L 85 - D 42 cm

Geschat: € 150 - € 250
6 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 80,00