Een Franse ovale coupe met verguld koperen montuur in Lodewijk XVI-stijl, Victor Saglier (V.S.) merk, 19de/20ste eeuw

241

H 11,2 - L 32,3 - D 20,4 cm

Both the marks of 'Victor Saglier' and 'Saglier Frères'.

Geschat: € 300 - € 600
1 bod
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 240,00