Een gevarieerde collectie van twaalf vazen en een schaal in hoofdzakelijk gekleurd glas, diverse herkomst (w.o. Italië), 20ste eeuw

1303

H 64,5 - 18,2 cm (the tallest and the smallest item)

Hamerprijs incl. commissie: € 63,75
5 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 50,00