Een gevarieerde collectie glazen designvazen en enkele schalen, diverse herkomst, 20ste eeuw

1316

H 53 - 10 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 25,50
2 biedingen
Bieden afgelopen

Huidig bod

€ 20,00