Twee Chinese bronzen wierookbranders met zilver ingelegd en met goud bespat, 19de/20ste eeuw

257

H 11,2 cm - Dia.: 12,3 cm

H 9,4 cm - L 11,6 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.912,50