Een paar Franse wortelnoot gefineerde hoekkasten in Lodewijk XVI-stijl met een bloemenvaas en marmeren bovenblad, late 18de eeuw

599

H 92 - 90 cm (with and without the marble top)

43,5 x 42,5 cm and 42,5 x 42 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 2.550