Een Belgische mahoniehouten 'demilune' speeltafel met inlegwerk in koper, gemerkt Chapuis (Jean Joseph Chapuis, 1765-1864), vroeg 19de eeuw

920

H 75,5 cm - Dia.: 101 cm