Vier Chinese Nanking craquelé famille rose vazen met strijdscènes en een blauw-witte celadon vaas, 19de/20ste eeuw

114

H 69 cm (the vase mounted as lamp incl. mounts)

H 44,3 - 42,7 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 612