Twee Chinese blauw-witte celadon vazen, een qianjiang cai vaas en een Nanking craquelé famille verte vaas, 19de/20ste eeuw

482

H 44 - 35,3 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50