Een paar Franse goudgehoogde Sèvres-stijl dekselvazen met blauwe fondkleur, verguld bronzen monturen en een liefdesscène, 20ste eeuw

763

H 62,7 cm

The bottom of both vases with a Sèvres mark.

Hamerprijs incl. commissie: € 1.785,00