Een Franse Louis XVI-stijl driedelige schouwgarnituur in groene onyx en met verguld bronzen monturen, eerste helft 20ste eeuw

1166

H 53 - 49,5 cm

The work marked 'Ad. Mougin deux médailles' and numbered '1818'.

Hamerprijs incl. commissie: € 204