Een Belgische neogotische verguld koperen zonvormige monstrans met cabochons afgewerkt, gemerkt 'Dehin Frères à Liège', laatste kwart 19de eeuw

1187

H 47 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50