Een Chinese famille rose vaas met een dubbel decor en een Nanking craquelé famille verte vaas met een strijdscène, 19de/20ste eeuw

107

H 61,2 - 57 cm

Condition:
- Famille rose vase: lacking the handles.
- Nanking vase: good.

Hamerprijs incl. commissie: € 765