Een paar Franse polychroom en verguld gedecoreerde adellijke figuren in Parijs porselein en een paar vergulde 'Empire' vazen, 19de/20ste eeuw

398

H 36 - 35,5 cm (the figures)

H 31 cm (the vases)

Both vases with an apocryphal Sèvres mark.

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50