Een Franse Napoleon III ééndeurskast met verguld bronzen monturen, inlegwerk in koper en schildpad en marmeren bovenblad, 19de eeuw

904

H 107,3 - L 83,5 - D 41,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.083,75