Een uitgebreide en gevarieerde collectie speelgoedtreinen en attributen, diverse herkomst (o.a. Marklin), 20ste eeuw

1172

Various dimensions.

Items made in Austria (Roco, ALM), France (Jouef), Germany (Marklin, Titan, Fleischmann) and Italy (Lima).

Hamerprijs incl. commissie: € 433,50