Een Chinese famille rose vaas met floraal decor, een Nanking craquelé vaas met strijdscènes en een blauw-witte dekselvaas, 19de/20ste eeuw

737

H 60,4 - 41,3 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 586,50