Een Chinese monochroom rode vaas omgevormd tot lamp en een zwarte glazen vaas met vergulde bronzen monturen, 19de/20ste eeuw

122

H 53,1 - 36,9 cm  (incl. the mounts)

Hamerprijs incl. commissie: € 357