Twee diverse Chinese blauw-witte celadon vazen en een Nanking craquelé famille rose vaas met strijdscènes, 19de eeuw

748

H 43,2 - 34,7 cm (the tallest and the smallest vase)

Hamerprijs incl. commissie: € 586,50