Twee Chinese blauw-witte dekselpotten en een paar Nanking craquelé dekselvazen met dames in een tuin, 19de eeuw

181

H 21 - 20,7 cm (the tallest and the smallest vase)

H 15,5 cm (the jar and cover)

Hamerprijs incl. commissie: € 510,00