Een Frans bijzetmeubel met twee deuren, verguld bronzen monturen en een groen marmeren bovenblad, Sormani, Parijs, 19de eeuw

901

H 116,8 - L 127,5 - D 40,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.657,50