Franse school: Een dame in avondkledij met haar barzoi, verguld en groengepatineerd kunstbrons op een onyx en marmeren voet, 20ste eeuw

1206

 H 32,6 - L 68,3 - D 16,6 cm

Prov.:

- Ex-collection Miss Matheeuwsen, owner of the kennel 'Van Troybhiko' and breeder of different champions (by repute, link).

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50