Een Chinese qianjiang cai plaquette met een geanimeerd landschap gevat in een houten tafelscherm met been ingelegd, Republiek, 20ste eeuw

207

H 59,5 - L 49,2 cm

- The porcelain excellent.
- The wood with a few minor damages, some glue reinforcements and minor superficial wear, but generally in good condition.

Hamerprijs incl. commissie: € 5.865