Pierre Alechinsky (1927): 'Rossaert', kleurenlithografie, ed. 28/90, gedateerd 2003

966

Work: ca. 94 x 56 cm

Frame: 120,5 x 82,4 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 892,50