Een paar bronzen Empire plaquettes in hoogreliëf met de profielportretten van Napoleon en zijn echtgenote in een verguld kader, Frankrijk, 19de eeuw

505

Work: Dia.: 8 cm

Frame: Dia.: 11,3 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 280,50