Een fijne orthodoxe vierdelige verguld en geëmailleerd bronzen reisicoon en een driedelig gepatineerd exemplaar, 19de eeuw

507

40,5 x 18 cm

30,3 x 10,5 cm

These four-piece and three-piece travel icons are feastday icons. They depict the main orthodox holidays.