Een paar Franse goudgehoogde 'Rose Pompadour' Sèvres-stijl dekselvazen op verguld houten sokkels met marmeren bovenblad, 20ste eeuw

372

H 219,5 - 148,5 cm (with and without stand)

Hamerprijs incl. commissie: € 2.550