Een Engels opengewerkt verguld zilveren zakhorloge met repetitiewerk, Robert & Peter Higgs, nr. 1466, Londen, 17de/18de eeuw

533

H 6,5 cm - Dia.: 4 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 1.530