Europese school, vermoedelijk Oostenrijk: Het luiden van de noodbel, aquarel op papier, 18de eeuw

975

Work: 19,5 x 15,3 cm

Frame: 22,5 x 18,6 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 331,50