Vlaclav Szczeblewesky (1888-1965): 'Mousse siffleur' en Onleesbaar gesigneerd: Dame rustend op een rots, gepatineerde metaallegeringen, 20ste eeuw

485

H 76 - 53,6 cm

Both later casts.

The base of the largest sculpture inscirbed with 'P. Gains'.