Vijftien Meissen polychroom en verguld gedecoreerde koppen met deksel en schotels met initialen, Marcolini merk, 19de eeuw

381

H 9,9 - L 10 cm (the cups)

Dia.: 13,5 cm (the saucer dishes)

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00