Een Duitse groep met een biljartspel in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein, Volkstedt merk, en een Moorse ruiter te paard, 20ste eeuw

386

H 43 cm (the rider on horseback, with Capodimonte mark)

H 29,6 - L 52,1 - D 31 cm (the billiard game)

Hamerprijs incl. commissie: € 2.295