Drie diverse houten maquettes van boten, w.o. een polychroom beschilderde 'Zwarte Zee' sleepboot, 20ste eeuw

840

H 81,6 - L 104,5 cm

H 55,2 - L 71 cm

H 42 - L 86,5 cm

Hamerprijs incl. commissie: € 204