Een flesvormige Chinese famille rose 'millefleurs' vaas en een Nanking vaas met craquelé glazuur, 19de/20ste eeuw

183

H 44,9 - 33,3 cm

- Both in excellent condition.
- 两个皆是全品。

Hamerprijs incl. commissie: € 2.550