Een paar Franse goudgehoogde siervazen met vergulde monturen en blauwe fondkleur met dames omringd door engelen door Rochette, Sèvres merk, 19de eeuw

367

H 79  cm

- Both vases and one cover in excellent condition.
- One cover broken and restored.

The decoration painted in pastel colours and signed C. Rochette.