Een Hollandse historiserende zilveren schenkkan met een mascaron, dansende boeren en een Amsterdams wapenschild, gedateerd 1636, 19de eeuw

526

H 28,3 cm

Weight: 680 g

Hamerprijs incl. commissie: € 408