Een grote Chinese figuur van Boeddha in wit, ijzerrood en verguld porselein en twee Chinese famille rose en qianjiang cai vazen, 19de/20ste eeuw

95

H 42,4 - 33,6 cm (the vases)

H 26,1 cm (the Buddha figure)

Hamerprijs incl. commissie: € 229,50