Een gesneden en polychroom beschilderde houten Maria-onder-het-kruis, Brabant, wellicht Antwerpen, late 15de eeuw

397

H 68,4 cm

With traces of gilt decoration.

Hamerprijs incl. commissie: € 3.825,00