Europese school, vermoedelijk Engeland: Een 'scrimshaw' walrustand met een gegraveerd walvisjachtdecor, gesigneerd Jack, 19de/20ste eeuw

833

L 14 cm

Weight: 87 g

Hamerprijs incl. commissie: € 382,50