Vier vermoedelijk Duitse neogotische gesneden, polychroom gedecoreerd en verguld lindenhouten figuren van de evangelisten, ca. 1900

400

H 79 - 77,5 cm (the tallest and the smallest figure)

Hamerprijs incl. commissie: € 4.845