Een paar Franse goudgehoogde Sèvres-stijl dekselvazen met blauwe fondkleur, verguld bronzen monturen, figuren en landschappen, 20ste eeuw

363

H ca. 74,5 cm

One of the bases with a Sèvres mark.

Hamerprijs incl. commissie: € 956,25